Cytocare S Line – Beautymed
SZKOLENIAszczegóły

Cytocare S Line

Rozświetlenie i wygładzenie skóry


Preparat medyczny do globalnej rewitalizacji i intensywnego nawilżania skóry. Zapewnia naturalny, długotrwały efekt wygładzania i napięcia. Jedyny na rynku kompleks CT50 i putrescyna o ultasilnym działaniu antyoksydacyjnym.
Pierwszy skin booster w ampułkostrzykawce poddany sterylizacji poprzez filtrację aseptyczną gwarantującą zachowanie spójności wszystkich składników.

CYTOCARE S Line to niezwykle silna antyoksydacyjna i nawilżająca formuła dająca skórze natychmiastowy efekt rozświetlenia, przywracająca naturalną równowagę fizjologiczną. Rewitalizacja, nawilżenie skóry twarzy, dekoltu oraz grzbietów dłoni. Rekomendowana szczególnie jako SOFT FILLING oraz w celu odmłodzenia obszarów wrażliwych takich jak okolice ust i oczodołu.
Kompleks antyoksydantów z kwasem alfa-liponowym i putrescyną to aktywna antyoksydacja i walka z fotostarzeniem, intensywna ochrona komórek przed przedwczesnym starzeniem i szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych takich jak promieniowanie UV i stres oksydacyjny a także odbudowa powierzchniowych i głębokich warstw skóry oraz naprawa DNA.

Wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy

Szybkie i długotrwałe nawilżenie. Nadaje skórze jędrność oraz wspaniale ją wygładza przyczyniając się do redukcji zmarszczek.

Kompleks CT 50

Mikro i makroelementy, aminokwasy, prekursory syntezy DNA i kolagenu gwarantuja prawidłowe funkcjonowanie skóry: promienność, młodzieńczy blask i jędrność.
CYTOCARE S Line to więcej niż produkt anti-aging, działa synergicznie zarówno w głębokich jak i w powierzchownych warstwach skóry co gwarantuje jej pełną i idealną rewitalizację. To niezwykle silna antyoksydacyjna i nawilżająca formuła dająca skórze natychmiastowy efekt rozświetlenia, przywracająca naturalną równowagę fizjologiczną.
Rewitalizacja, nawilżenie skóry twarzy, dekoltu oraz grzbietów dłoni. Rekomendowana szczególnie jako SOFT FILLING oraz w celu odmłodzenia obszarów wrażliwych takich jak okolice ust i oczodołu.
SKLEP ONLINE