ELLANSE S – Beautymed
SZKOLENIAszczegóły

ELLANSE S

ELLANSE S


Ellansé™ S jest nowym produktem z rodziny biostymulatorów czyli substancji stymulujących syntezę naszego własnego kolagenu. Swoje wyjątkowe właściwości zawdzięcza unikatowej kompozycji, na którą składa się karboksyceluloza stanowiąca 70% preparatu, oraz równomiernie zawieszone w niej cząsteczki polikaprolaktonu (30%). Chociaż to właśnie KARBOKSYMETYLOCELULOZA CMC, opowiada za natychmiastowy efekt wypełnienia tkanek po podaniu Ellanse, to o jego wyjątkowości stanowi jednak obecność medycznego polimeru-POLIKAPROLAKTONU. Dzięki idealnie gładkiej cząsteczce o wielkości > 20 µm, po podaniu do skóry ulega on enkapsulacji tworząc szkielet dla siatki składającej się, w głównej mierze, z wysokiej jakości kolagenu typu I poprawiającego gęstość skóry.

Sprawia to, iż Ellanse jest zabiegiem nie tylko wypełniającym, ale także bardzo silnie odmładzającym, przywracającym gęstość i naturalną jędrność skóry. Dodatkowo pełna integracja preparatu z macierzą zewnątrzkomórkową sprawia, że jest on praktycznie niewyczuwalny, co pozwala na uzyskanie naturalnie wyglądającego efektu zabiegu – zarówno w spoczynku jak i podczas mimiki (w trakcie mówienia, śmiania się, czy płaczu). Bezpieczeństwo Ellanse zawdzięcza swojej całkowitej biodegradowalności, co sprawia iż po jego podaniu nie obserwuję się odczynów alergicznych oraz ziarniniaków.

Wskazania

Zabiegi preparatem ELLANSE można stosować na:

  • Górną część twarzy: czoło, skronie, brwi
  • Środkową część twarzy: modelowanie nosa, nadanie objętości, policzki, fałdy nosowo-wargowe
  • Dolną część twarzy: kąciki ust, linie marionetki, chomiki, broda, linia żuchwy

Efekt zabiegu

Wypełnienie zmarszczek, odbudowa wolumetryczna twarzy, poprawa jakości skóry.

Rezultaty utrzymują się od 1 roku do 3 lat w zależności od wybranej opcji preparatu ELLANSE: Ellansé™ S (1 rok),Ellansé™ M (2 lata), Ellansé™ L (3 lata)

SKLEP ONLINE