wydarzenia

Co się działo ostatnio

Nominacje do Perły Dermatologii Estetycznej 2015

Jest nam niezmiernie miło poinformawać, że w tegorocznym konkursie na Perły Dermatologii Estetycznej 2015 zostały nominowane nasze trzy wiodące produkty na rynku Medycyny Estetycznej:

- HairCare - w kategorii NAJLEPSZY PREPARAT DO MEZOTERAPII

- Perfectha SubSkin - w kategorii NAJLEPSZY PREPARAT DO WYPEŁNIEŃ

- CytoCare S Line SKIN BOOSTER - w kategorii ZABIEG ROKU 2015 

 

O zwycięstwie decyduje ilość oddanych głosów, liczymy na Wasze wsparcie ! 

KARTA DO GŁOSOWANIA  

Głosowanie trwa do 20 września 2015r. 

HAIRCARE mezoterapia igłowa owłosionej skóry głowy Laboratorium RevitaCare FRANCJA Pojemność: 10 ampułek po 5 ml.

Unikalny preparat zawierający naturalne składniki połączone w ekskluzywnej formule RHB (Restructuring hair complex) pomagającej pozbyć się problemów związanych z włosami.

Dzięki zawartości argininy, glutaminy, glicyny i ornityny niezbędnych do wzrostu komórkowego, korzeń włosa zostaje wzmocniony, ochronę włókna kapilarnego zapewniają cysteina i cynk, które stanowią dwa główne składniki keratyny, a witaminy z grupy B powodują odnowę torebki włosowej stymulując wzrost włosów.

Ochrona przed antyoksydantami, redukcja łupieżu, odbudowa włosów, zahamowanie wypadania, odżywienie skóry i mieszków włosowych, wysoki stopień nawilżenia to tylko niektóre cechy charakterystyczne HairCare, poparte badaniami in vitro.

 

PERFECTHA SUBSKIN wypełniacz kwasu hialuronowego Laboratorium ObvieLine FRANCJA pojemność 3x1ml lub 1x3ml .

Perfectha SubSkin to dwufazowy wypełniacz tkankowy o wysokiej masie cząsteczkowej i wysokiej czystości kwasu hialuronowego ze wskazaniem do wolumetrii twarzy, modelowania kości policzkowych, jarzmowych i wypełniania dużych ubytków skórnych.

Dzięki zaawansowanej technologii E-BRID Perfectha SubSkin posiada ściślejszy proces sieciowania, który umożliwia uzyskanie większej ilości wiązań kowalencyjnych, czego efektem jest żel o wysokiej elastyczności dający doskonały długotrwały efekt wolumetryczny.

Kontrolowany proces połączenia wysoce usieciowanego HA z niewielką ilością nieusieciowanego HA sprawia, że Perfectha SubSkin posiada doskonałe właściwości przepływowe ułatwiające iniekcję.

Ulepszona struktura molekularna zapewnia wolniejszą degradację izowolemiczną oraz osłabienie działania hialuronidazy co gwarantuje dłuższe utrzymywanie się żelu w skórze, a znikoma zawartość BDDE, niski poziom endotoksyn oraz białek sprawiają, że jest to preparat niezwykle bezpieczny.

 

CYTOCARE S LINE SKIN BOOSTER Laboratorium RevitaCare FRANCJA pojemność 3ml.

Pierwszy skin booster w ampułkostrzykawce poddany sterylizacji poprzez filtrację aseptyczną gwarantującą zachowanie spójności wszystkich składników.

To niezwykle silna antyoksydacyjna i nawilżająca formuła bogata w REJUVENTATING COMPLEX CT50* dająca skórze natychmiastowy efekt rozświetlenia i przywracająca naturalną równowagę fizjologiczną.

Wskazany do zapobiegania i niwelowania drobnych linii i zmarszczek, do nawilżenia twarzy, szyi, grzbietów dłoni, szczególnie zalecany jako SOFT FILLING do odmładzania obszarów wrażliwych takich jak okolice ust i oczodołu.

CYTOCARE S Line to więcej niż produkt anti-aging, działa synergicznie zarówno w głębokich jak i w powierzchownych warstwach skóry co gwarantuje jej pełną i idealną rewitalizację.

CytoCare S Line
Perfectha SubSkin
HairCare